Kapat

Batıkent Evden Eve Nakliyat

İlan Sahibi
Eryaman Nakliyat
Türkiye / Ankara / Eryaman
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-119648
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :400 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :279

NAKLİYE  HİZMETLERİMİZ

 

 

   Evden eve-Nakliyat- Taşıma- Nakliye- Evden eve nakliyat- Evden eve nakliye- Evden eve taşıma- Şehir içi Nakliyat- Şehir dışı Nakliyat- Ev Nakliyatı- Ev Nakliyesi- Askılı Tekstil Taşıma-Yazlık Bölgelere Nakliyat-Öğrenci Eşyaları Taşıma-Memur - Devlet Görevlileri eşya Nakliyesi-Eşya Depolama-Eşya Paketleme-Piyano Nakliyatı - Taşıması-Ofis Fabrika Büro Nakliyatı-Günlük nakliyat-Uluslararası Nakliyat-Ses Işık Sistemleri Nakliyatı-Sahne Sistemleri Taşıma....

   Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, evinizi huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkanlarını hizmetinize sunuyor.Güvenli ve Sigortalı bir şekilde Evden Eve Nakliyat Hizmetleri, Depolama - Paketleme Hizmetleri, Nakliyat ve Taşımacılık, Evden eve Taşımacılık Hizmetleri ve bunların yanında asansörlü taşımacılık da mevcuttur.Taşımacılık işlerinizde daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçin. Çalışanlarımız size en iyi danışmanlığı ve hizmeti verecektir.

    Ankara Evden eve nakliye olarak 9 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 10 yıla yakın evden eve nakliye sektöründeki bilgi ve birikimimizi müşterilerimiz ile paylaşmakta ve şirket vizyonu olarak temel ilkelerimiz, Personel eğitimi konusunda tüm gelişmeleri izleyerek bunu hizmet verdiğimiz sektöre yansıtmaktır.

 

 

 

 

 

 


PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETLERİMİZ: Evden eve kargo,ilden ile parça nakliyat,koli nakliyesi,yurt içi parsiyel taşımacılık,Ankara içi ofis taşıma,tatil beldelerine nakliyat,kurumlar arası parsiyel nakliyat,fuar taşımacılığı,sahne ve ses sistemleri nakliyesi,hastane okul dersene banka alışveriş merkezleri ,çelik kasa,piyano,tıbbi cihazlar,elktronik eşyalarınız sigorta kapsamı altında tüm yurt içi geneline nakliyat yapılır ANKARA İLKE NAKLİYAT Garantisiyle.