Kapat

Polatlı Evden Eve Nakliyat

İlan Sahibi
Elvankent Evden Eve Nakliyat
Türkiye / Ankara / Etimesgut
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-118364
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :500 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :319

SİMGE Nakliyat 2002 yılında kurulmuştur. Firmamızın vizyonu, kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. Firmamızca ev, büro, parça, komple ve tüm tatil beldelerine eşyalarınız gününde garantili taşınır.

Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Simge Nakliyat tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirilmektedir.
 
Depolama


Evinizi nakledeceğiniz şehirde, yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız ya da oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, ya da belirli süreli görevler için başka bir şehre veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, SİMGE Nakliyat'ı güvenle seçebilirsiniz.

Depolama işlemi sürecinde, eşyalarınız, köpük, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınır. Daha sonra, bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde, liste halinde teslim edilir. Biz de kaldığı her ay için sizden kira talep edilir.

Eşya ve mallarınızı SİMGE Nakliyat depolarında huzurla muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız, depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve bu şekilde depoda yerlerine alınırlar.

 Depolama Hizmeti ve detayları hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz..

Depolama işlemleri için özel tasarlanmış 300 m2 kapalı alanımızla rutubetsiz ve temiz bir ortamda, uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak, hırsızlık, yangın, sel, terör vb. tüm dış etkenlere karşı eşyalarınız sigortalanarak muhafaza edilir.

Ayrıca depomuzda eşyaların güvenliğini sağlamak için gece bekçimiz de bulunmaktadır.
 
Paketleme


EŞYALARINIZIN GÜVENLİĞİ VE TAŞINMADA VERİLEBİLECEK HASARI SIFIRA İNDİRME...

Mutfak eşyalarınız ve diğer hassas eşyalarınız tek tek özenle ambalajlanır.

Koltuk ve benzeri eşyalarınız yapılarına en uygun ambalaj malzemeleriyle hiçbir zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve hassasiyetle taşınır.

Halılarınız suya ve diğer dış etkenlere karşı özel olarak ambalajlanır, Diğer eşyalarınız, yine en uygun ambalaj seçenekleriyle taşımaya hazır hale getirilir.

Mobilyalarınız, uzman mobilyacılar tarafından ambalaja hazır hale getirilerek ambalajlanır.

Elektronik Eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek darbelere karşı özel ambalajlar kullanılarak ambalajlanır.
Ambalajlama tamamlandıktan sonra eşyalarınız özenle nakliye aracına yerleştirilerek taşımaya hazır hale getirilir.

PAKETLEMEDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER:

Koli

Taşıma Sepetleri

Battaniye

Hava Kabarcıklı Naylon

Koltuk Kılıf Naylonları

Grafit Kağıt ve gerekli tüm diğer malzemeler.