Kapat

Rollform Profil Makinaları

İlan Sahibi
Akbahar Makine
Türkiye / Sakarya / akyazı
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-116879
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :50,000 €
Üretim Tipi :Marka
Üretici :AKBM
Model : RF004
Üretim Yılı :2009
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :2738

2006 yılında Rollform Profil makinesi hatları ve makara kalıpları imalatı yaparak  faaliyete geçen firmamız müşterilerimize rollform makara projelendirme ve de profil makinesi projelendirme konusunda çok büyük bir destek vermektedir.Firmamız 2007 yılından itibaren Rollform programları satışı ve eğitimini de vermektedir.

 

Çalışma alanlarımız;

 

* Rollform profil makinesi hatları imalatı ve alım satımı

* 2.El rollform makine hatları alım satımı

* Rollform profil makinesi hatları projelendirilmesi

* Rollform makara kalıpları imalatı ve projelendirilmesi

* Delme kesme bükme ve tüm kalıpların imalatı ve projelendirilmesi

* Rollform programları satışı ve eğitimi

 

Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda rollform hatlarını projelendirdiği gibi istenildiğinde imalatını da yapmaktadır.

Rollform makinelerinde kullanılan makara dizaynını yada delme,kesme,bükme vb. kalıplarında imalat ve de projelendirme işlerini de yapmaktadır.

Projelerimizi Copra rollform programında hazırlamaktayız.

Profillere ve de profil makinesine ait tüm statik bilgileri analizleri en son kullanılan teknolojilere uygun olarak yapmaktayız.

Türkiye ve yurtdışında bir çok firma ile çalıştık.Makine ve makara projelerini yaptık.

 

Yurtiçi çalışma yaptığımız firmalar,

 

Nuhpanel,Nuhkonteyner,Nuhpol,Bade Çelik,Çepaş,Baran İnşaat,bese metal,çiftkartal,coşkunöz,dalsan,duranlar,efs makine,güven plastik,maya mekanik,sente makine,sultan makine,Standard depo,Kantarcıraf,RetaMühendislik,yavuzpano,isnak,oksistems,peris,Treysan,Tekiz,Alfaçelik,Çelikdiş tarak sanayi,Teknikel,Hese Mühendislik,Karat Makine Konstrüksiyon,Pramit toz boya,Özel profil,EAE makine,Taha bayrak makine,Hidrotam Makine,Gürcan metal makine,İSAŞ,Dehşetiler Makine,Ar-sa kepenk kapı,Galva çelik,Galpan,Onur elektromekanik,Mramor,Biltex makine,Umutsan Yatağanlı

 

Yurtdışı çalışma yaptığımız firmalar,

 

Laoexpert,Repkon,MAN,alkor,Silverline,Promedico,Kalina,Unver win door,Ardenn pliage,Bau profil

 

Rollform makaralarımız kaba tornalama,delme işlemi,kama kanalı açma,ısıl işlem,satıh taşlama,delik taşlama,CNC Finiş işleminden oluşmaktadır.

Makaralarımızda ölçü,açı,radiuslar CNC tornada kullanılan Porselen,Sibyan vb. uçların sağlayabildiği max. değerlerdedir.

Ürünler müşterilerimizin verdiği tolerans değerinde istenildiği gibidir.Aksi durumlarla bugüne kadar hiç karşılaşmadık.

 

Rollform programları sizin profil tasarımınızda bir hata yapmamanız için tasarlanmıştır.Kullandığınız profil makinesindeki hassasiyetler ile yapılan makaraların hassasiyetleri birbirini tutmak zorundadır.Aksi durumda makaralara yapmış olduğunuz satıh taşlama ve delik taşlama işleri boşuna yapılmış olur.Bu sebeple çoğu rollform makinelerinde %100 sonuç ancak profilin deneme çekimlerinden sonra sağlanmaktadır.

Profil makinenizi bize yaptırdığınız takdirde anahtar teslimi olarak makinenizi alırsınız.Tüm profillerin deneme çekimleri yapılmış olarak size teslim edilir.Ayrıca profil makinesi hattında kullanılacak operatör için eğitimde vermekteyiz.

Firmamız sizin yapmak istediğiniz profile göre makine ve makara projesi yapıp teslim ettiği gibi,imalat olarakta teslim edebiliriz.

Mevcut bir profil makineniz varsa makara tasarımı yada imalatıda yapabiliriz.