Kapat

Ar-Ge Si Yapılmış Patenti Çıkmış Ve Patent Müracatı Yapılmış Satılık 4 Adet Proje..

İlan Sahibi
Yusuf Karaer
Türkiye / Ankara / çankaya
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-115728
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :800,000 $
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :588

Proje.1- Otomatik hijyenik paspas;Otomatik hijyenik paspasın başlıca kullanım yerleri; hastaneler, ameliyathane girişleri, kamu binalarının girişleri ve tüm  kamuya açık bina girişlerinde kullanım yoğunluğuna göre modelleri bulunan patenti türk patent enstitüsünden alınmış proje ekonomik olanaksızlıklardan dolayı günyüzüne çıkarılmayı ve insanların kullanımına sunulmayı beklemektedir.

Proje. 2- Hapşırık bandı; Hapşırık bandı songünlerde oldukça yaygın olan üst solunum yolları ile bulaşan enfeksiyon ve hastalıklarından korunmak ve bu hastalığa yakalanan kişilerin tedavisinde kullanmaya yönelik geliştirilmiş, mekanik ar-ge çalışması yapılmış ancak tıbbi çalışması yapıldıktan sonra patenti alınarak seri imalatı yapılacak, dünya çapında tescil araştırması yapılmış ve benzeri bir bulguya rastlanamamış bu ürün ekonomik olanaksızlıktan dolayı günyüzüne çıkarılmayı ve insanların kullanımına sunulmayı beklemektedir.

Proje. 3- Doğal soğutma ve enerji sistemi;Doğal sogutma ve enerji sistemi sıcakla soğuğun birleşiminden doğan yoğuşmadan oluşan enerjiyi elektirik enerjisi ve iklimleme enerjisine dönüştürme cihazı projesidir. 

 Proje.4- Kaynaksız elektrik ve mekanik enerji;Buprojenin henüz patent başvurusu yapılmadığından detay veremiyoruz bu konuda mevcut iletişim bilgilerinden iletişim kurmanızı rica ederiz.