Kapat

Fushan Cam İşleme Makinaları (As Cam)

İlan Sahibi
Hayri Dağlı As Cam
Türkiye / İstanbul / GÜNGÖREN
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-111063
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :10 $
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :6712

AS CAM merkezi Çin'de olan FUSHAN firmasının Türkiye temsilcisi olup tüm satış ve satış sonrası izmetleri vermektedir. FUSHAN 1988 yılında kurulmuş olup 26.000 m2 alanda Dünya'nın en ünlü cam işleme makine üreticilerinden biridir. Tüm üretimini kendi becerisi ve dünya standartlarındaki makineleri ile hizmet vermektedir. FUSHAN ek birim olarak Golden Glass, özellikle temper fırını üretimi yapmaktdır.

FUSHAN birçok alandaki tecrübelerini iyi bir teknolojik ekipman ve uzun dönemli işbirlikleriyle, üniversiteler ve araştırma merkeziyle sağlamaktadır. Ana üretim hattına ek olarak (cam işlemede 18 yıllık tecrübesiyle), düz ve bombeli Temper fırınları, ısı yayılımı iyi olan temper fırınları, CNC işleme birimleri, CNC kanal, Şekilli cam kesim, Düz lamine hattı, çeşitli Bizote makineleri, Dik ve Yatay Delik makinalar, çökertme fırınları, çeşitli Rodaj makineleri, Forma yatay yıkama, Kumalama, Ayna üretim ve işleme hatları, kenar Zımparalama makineleri gibi.

FUSHAN ISO 9001 ve CE standart belgeleri uyarınca, ayrıca ABD ANSI-RAB sertifikasına uygun şekilde üretim yapmaktadır. Bu üretim standardı sertifikalarında iç pazarda öncü olup ilk uygulayan firmalardan biridir. İleriye dönük çalışmalarında AR-GE'ye çok önem verip her zaman yenilik üretmeyi kendine bir görev bilmiştir.