Kapat

Elektrik Tasarruf Cihazları(Özel Üretim)

İlan Sahibi
Dione
Türkiye / İstanbul / TÜMÜ
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-110889
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :250 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :389

ELEKTRİK FATURALARINDA %20'DEN %40'A EKONOMİ SİZN DE HAKKINIZ!

POWER FACTOR NEDİR?

Power Factor;evlerde ve işyerlerinde kullanılan enerjinin efektiflik oranıdır.Örneğin,power factor 1,0 ise gelen enerjinin tamamı kullanılıyor demektir.Fakat neredeyse her yerde bu oran 0,65 - 0,75'dir.Bu da gelen enerjinin %65 ile %75'nin kullanılabildiği anlamına gelmektedir.Geriye kalan %25 ile %35 enerji endüktif yük olarak bilinen cihazlarda(air condition,motorlar,buzdolapları vs..) kullanılamadan yok olmaktadır. Dione Tech elektirk tasarruf cihazı bu enerjinin kullanılmasına olanak sağlar.

ELEKTİRİK AKIMININ VERİMİ

Elektirk akımı mesafe katettiğinden evimize ve işyerimize  deforme olarak gelir.Dione Tech elektirk tasarruf cihazı deforme olan elektirk akımını tekrar orijinal haline getirerek verimini arttırır.Bu sayede elektirkten çok daha fazla verim alarak daha az elektirk harcarsınız.

KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDEYİN

Elektirk akımı, mesafeleri katederken bozulmaya uğrar.Dione Tech elektirk tasarruf cihazı bozulan elektirk akımını düzeltir ve elektiriğin verimini arttırır.

REGÜLASYON

Elektrik voltajındaki ani değişiklikleri önler. Ani düşme ve çıkmaları kompanse eder ve kullanıldığı yerdeki tüm cihazları korur.

HER CİHAZDA EKONOMİ SAĞLAR MI?

İndüktif olarak bilinen cihazlar başta olmak üzere aşağıdaki tüm ürünlerde etkilidir:

Klimalar,fanlar,pervaneler,florasan ışıklar,televizyon,müzik setleri,buzdolabı,dondurucu,çamaşır makinası,elektirk süpürgesi,hava temizleyici,bilgisayar,su pompası.

DİONE TECH ELEKTRİK TASARRUF CİHAZININ ETKİ GÖSTEREMEDİĞİ ÜRÜNLER:

Bu makine,resistife yühkler(elektirkli rezistanlı ısıtıcılar,akkor ampuller,vs)de etkili değildir.İndüktif (rezistive yük olarak)bilinen ürünler:Elektirkli ısıtıcılar,Mikrodalga fırın,Pirinç ekmek pişirici.

YASAL MIDIR?Dione Tech elektirk tasarruf cihazı diğer tüm elektirkli ev aletleri gibi iç tesisata bağlanan bir kompanzasyon sistemidir ve %100 yasaldır. 2000 yılından bu yana TEDAŞ tarafından orta ölçekli ve büyük işletmelere zorunlu kılınan kompanzasyon panellerinin bir türüdür. 2 Mayıs 2007 tarihi 26510 sayılı Tedaş Enerji Kanunu tüm Türkiye'ye yaymayı teşvik etmektedir.

NASIL TAKILIR?

Dione Tech elektirk tasarruf cihazı sigorta kutusunun yanına takılır.Cihazın Faz kablosu,sigorta kutusunun Faz girişine;Nötr kablosunu da sigorta kutusunun Nötr girişine takılır.Bu sayede Dione Tech elektirk tasarruf cihazı,evdeki tüm cihazları kontrol altına alır.

Dione Tech elektirk tasarruf cihazı 2 yıl değiştirme garantisi ile satılır.Dione Tech elektrik tasarruf cihazının kullanım ömrü 10 Yıldır.(87.600 Saat)

Eviniz yüksek voltaja maruz kalırsa cihazınızın özel dizayn edilmiş sigortası atar ve komşunuzun cihazları yanarken,sizinkiler korunmuş olur.