Kapat

Su Ve Elektrik Tasarruf Cihazları

İlan Sahibi
Dione
Türkiye / İstanbul / TÜMÜ
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-104812
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Görüşülür
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :1758

Merhaba Sayın Yetkilii,sizin de malumunuz ki şirketler kârlılıklarını arttırmaya yönelik birçok araştırmaya girmiş,hatta bu konuda AR-GE'den faydalanmışlardır.Bu araştırmalardan birisi ve en önemlisi de maliyetleri mümkün mertebe minimize etmektir.Biz Dione A.Ş olarak özellikle elektrik ve su konusunda tasarruf etmenizi sağlayarak maliyetlerinizi düşürmek,dolayısıyla da kârlılığınıza katkıda bulunmak istiyoruz.Sözkonusu ürünlerle ilgili aşağıda geniş çapta vermiş olduğum bilgileri incelemenizi temenni eder, bol satışlı ve kârlı günler dileriz.

ELEKTRİK FATURALARINDA %20'DEN %40'A EKONOMİ SİZN DE HAKKINIZ!

POWER FACTOR NEDİR?

Power Factor;evlerde ve işyerlerinde kullanılan enerjinin efektiflik oranıdır.Örneğin,power factor 1,0 ise gelen enerjinin tamamı kullanılıyor demektir.Fakat neredeyse her yerde bu oran 0,65 - 0,75'dir.Bu da gelen enerjinin %65 ile %75'nin kullanılabildiği anlamına gelmektedir.Geriye kalan %25 ile %35 enerji endüktif yük olarak bilinen cihazlarda(air condition,motorlar,buzdolapları vs..) kullanılamadan yok olmaktadır. Dione Tech elektirk tasarruf cihazı bu enerjinin kullanılmasına olanak sağlar.

ELEKTİRİK AKIMININ VERİMİ

Elektirk akımı mesafe katettiğinden evimize ve işyerimize  deforme olarak gelir.Dione Tech elektirk tasarruf cihazı deforme olan elektirk akımını tekrar orijinal haline getirerek verimini arttırır.Bu sayede elektirkten çok daha fazla verim alarak daha az elektirk harcarsınız.

KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDEYİN

Elektirk akımı, mesafeleri katederken bozulmaya uğrar.Dione Tech elektirk tasarruf cihazı bozulan elektirk akımını düzeltir ve elektiriğin verimini arttırır.

REGÜLASYON

Elektrik voltajındaki ani değişiklikleri önler. Ani düşme ve çıkmaları kompanse eder ve kullanıldığı yerdeki tüm cihazları korur.

HER CİHAZDA EKONOMİ SAĞLAR MI?

İndüktif olarak bilinen cihazlar başta olmak üzere aşağıdaki tüm ürünlerde etkilidir:

Klimalar,fanlar,pervaneler,florasan ışıklar,televizyon,müzik setleri,buzdolabı,dondurucu,çamaşır makinası,elektirk süpürgesi,hava temizleyici,bilgisayar,su pompası.

DİONE TECH ELEKTRİK TASARRUF CİHAZININ ETKİ GÖSTEREMEDİĞİ ÜRÜNLER:

Bu makine,resistife yühkler(elektirkli rezistanlı ısıtıcılar,akkor ampuller,vs)de etkili değildir.İndüktif (rezistive yük olarak)bilinen ürünler:Elektirkli ısıtıcılar,Mikrodalga fırın,Pirinç ekmek pişirici.

YASAL MIDIR?Dione Tech elektirk tasarruf cihazı diğer tüm elektirkli ev aletleri gibi iç tesisata bağlanan bir kompanzasyon sistemidir ve %100 yasaldır. 2000 yılından bu yana TEDAŞ tarafından orta ölçekli ve büyük işletmelere zorunlu kılınan kompanzasyon panellerinin bir türüdür. 2 Mayıs 2007 tarihi 26510 sayılı Tedaş Enerji Kanunu tüm Türkiye'ye yaymayı teşvik etmektedir.

Dione Tech elektirk tasarruf cihazı sigorta kutusunun yanına takılır.Cihazın Faz kablosu,sigorta kutusunun Faz girişine;Nötr kablosunu da sigorta kutusunun Nötr girişine takılır.Bu sayede Dione Tech elektirk tasarruf cihazı,evdeki tüm cihazları kontrol altına alır.

Dione Tech elektirk tasarruf cihazı 2 yıl değiştirme garantisi ile satılır.Dione Tech elektrik tasarruf cihazının kullanım ömrü 10 Yıldır.(87.600 Saat)

Eviniz yüksek voltaja maruz kalırsa cihazınızın özel dizayn edilmiş sigortası atar ve komşunuzun cihazları yanarken,sizinkiler korunmuş olur.

SU TASARRUF CİHAZLARI:

A)Lavabo Su Tasarruf Cihazı

Özel süzgeçleri ile hava karışımı sağlayan tasarımı, su ve enerjiden %40-%50 tasarruf sağlar.
Çıkış süzgeci 304 Krom-Nikel paslanmaz çelikten imal edildiğinden göçmez, erimez, paslanmaz ve oksitlenmez.
Dış aksamlarıu ısıya 280 derecey dayanıklı Polyamid-Fiber' den yapılmıştır, bakteri barındırmaz.
Suyun debisini azaltır, hızını arttırır ve su sıçratmaz.
Özel tasarımlı, çift mafsallı su tasarruf ürünü 2x 360 oynar başlıklıdır.
Süzgeçlerin temizlenmesi mümkündür.

B)Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı

Saçınızda şampuan ve krem ( veya sabun) artığı bırakmaz ksijenli su sayesinde temizler.
Dine Tch Duş başlığı bütün elektrikli ve gazlı ısıtıcılarda kullanılabilir.
Sudan ve enerjiden %40 ile %50 arasında tasarruf sağlar.
Pamuk akışlı ve HİJYENİKTİR, bakteri barındırmaz.
Süzgeçli akışında su sıçratmaz.
Suyu yabancı cisimlerden filtre eder.
Dayanıklıdır, paslanmaz, kireçlenmez.
Sert akışı sayesinde kan dolaşımını hızlandırır.
Üç fonksiyonlu, stop özeliğine sahiptir.

C)Kuaför Duş Başlığı:

Saçınızda şampuan ve krem ( veya sabun) artığı bırakmaz ksijenli su sayesinde temizler. OYNAR BAŞLIKLI LAVABO TASARRUF   CİHAZININ TÜM ÖZELLİKLERİNE SAHİPTİR.
Kuaför duş başlığı bütün elektrikli ve gazlı ısıtıcılarda kullanılabilir.
Sudan ve enerjiden  %50  tasarruf sağlar.
Pamuk akışlı ve HİJYENİKTİR, bakteri barındırmaz.
Süzgeçli akışında su sıçratmaz.
Suyu yabancı cisimlerden filtre eder.
Dayanıklıdır, paslanmaz, kireçlenmez.