Kapat

Fulmix Transmikser

İlan Sahibi
Hakan Yılmaz
Türkiye / Antalya / MERKEZ
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-103472
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :30,000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :998


 

            Transmikser imalatında Türkiye’ nin önde gelen firması olan FULMİX TRANSMİKSER, Antalya’ da transmikser imalatı amacıyla kurduğu fabrika 2007 Mayıs ayında faaliyete geçmiştir. En son Teknoloji İle yıllık 600 mikser üretim kapasiteli olan fabrika, en kısa zamanda Türkiye’ de ve Avrupa’da önde gelen mikser üretim tesislerinden birisi olmaya adaydır.

            Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası hizmet birimlerinin etkin ve esnek organizasyonu sayesinde, tüm müşterilerin gereksinimlerine göre tasarım yapılır. Satış sonrası servis birimi, tüm müşterilerimizin yedek parça ve servis gereksinimlerinin derhal karşılanmasını sağlar. Katı kurallar uyarınca seçilmiş olan ve her zaman kendisini kaliteye adayan personel; şirketin güvenilebilirlik ve yenilikçi tasarım bakımından yüksek etkinlik düzeylerine ulaşmasına olanak tanır. Tüm transmikserler firmamızın titizliği ve ekolojik saygısı ile uyumlu olarak, gürültüyü ve toz çıkışını kısıtlayacak biçimde tasarlanmış ve üretilmiştir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.   

TRANSMİKSER İMALATI

 

            FULMİX transmikserler beton karıştırmak ve nakletmek için, yüksek kalite ve işlevsellik standartlarına uygun gerçek bir sistemdirler. Transmikserler, kendilerini taşımak üzere tahsis edilmiş kamyon şasileriyle tam bir uyum içinde çalışmak üzere her türlü teknik ayrıntı düşünülmüş, tasarlanmış ve gerçekleştirilmiştir. Firmamız imalat, İhracat servis yurtiçi ve yurtdışı pazarlamasını yapmaktadır. Transmikser İmalatı alanında en yüksek satış ve verilen hizmet kalitesi  ile  Firmamızla siz değerli müşterilerimiz sayesinde gurur duymaktayız.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

            FULMİX transmikser satış sonrası müşterilerimizin memnuniyetini kendisine prensip edinip projeden çalıştırmaya, ihtiyaç duyulan malzemelerden işletme maliyetlerine kadar firmalarını yakından takip eder. Firmamız, hazır beton üreticileri ile kurduğu diyalog ve işbirliğini, süreklilik kalite anlayış çerçevesi içerisinde geliştirmek isteği ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Ticaretteki kararlılığımızla müşteri bağlılığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktayız.

BAKIM ONARIM YEDEK PARÇA

          FULMİX İmalatını yaptığı transmikserlerin , tasarım ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini de beraberinde sağlamaktadır. Her marka ve model Transmikserlerin Bakım, Onarım tadilat  hizmetleri ve Yedek Parça satışı da yapmaktadır.. FULMİX transmikser servis hizmeti ile 7 gün 24 saat servis desteği sağlamaktadır

   Firmamız Transmikser İmalatı yapmakla beraber, Tamir,Bakım Hizmetlerinide vermektedir. TRANSMIKSER, TRANSMİKSER, TRANS MIKSER, MİKSER, BETON, ÇİMENTO, CIMENTO, MAKINA, MAKİNA, HAZIRBETON, BETON, ÇİMENTO, HAZIR BETON, imalat, INSAAT, MAKINALARI, INSAAT MAKINASI, INSAAT MAKINE, INSAAT MAKINELERI, IS MAKINELERI, MAKINA, MIKSER, SERVİS, TAMİR, HİZMETİ, TRANS, TRANSMIKSER İMALAT, İŞ MAKİNALARI, MIKSER REDUKTORU, MİKSER REDÜKTÖRÜ, TRANSMIKSER REDUKTORU, TRANSMİKSER REDÜKTÖRÜ, TRANS MİKSER REDÜKTÖRÜ, SAUER TİPİ, POMPA, MOTOR, HİDROMOTOR, HIDROMOTOR, SOĞUTUCU, SOGUTUCU, MIKSER SOĞUTUCU, MİKSER SOĞUTUCU, TRANSMİKSER SOĞUTUCU, TRANSMIKSER SOĞUTUCU, HORTUM, EL POMPASI, ST 37, SAC, ST52 ,SAC, MANGANLI SAC, MANGANLI KAZAN, HAFİF KAZAN, HAFİF MİKSER, HAFIF MIKSER, SU DEPOSU, MİKSER DEPOSU, TRANSMİKSER SU DEPOSU, ……..