Kapat

Elektrik Tasarruf Cihazı( %40-%60)

İlan Sahibi
Dione
Türkiye / İstanbul / TÜMÜ
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-102175
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Görüşülür
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :2804
ÖZELLİKLERİ

1) POWER FACTOR NEDİR?Power Factor ; evlerde ve işyerlerinde kullanılan enerjinin efektiflik oranıdır.Örneğin power factor 1,0 ise gelen enerjinin tamamı kullanılıyor demektir.Fakat neredeyse her yerde bu oran 0,60 ila 0,80 arasındadır.Bu da gelen enerjinin %60 ila %80'inin kullanılabildiği anlamına gelmektedir.Geriye kalan %20 ila %40 enerji ise Endüktif yük olarak bilinen cihazlarda (air condition,motorlar,buzdolapları vs..) kullanılamadan yok olmaktadır.

Dione Tech elektrik tasarruf cihazı bu enerjinin kullanılmasına olanak sağlar.Elektrik akımı,mesafeleri kat ederken bozulmaya uğrar,Dione Elektrik tasarruf cihazı bozulan elektrik akımını düzeltir ve elektriğin verimini arttırır.

2) ELEKTRİK AKIMININ VERİMİ

Elektrik akımı mesafe katettiğinden evimize ve iş yerimize deforme olarak gelir.Dione elektrik tasarruf cihazı deforme olan elektrik akımını tekrardan orjinal haline getirerek elektrik akımının verimini arttırır.Bu sayede elektrikten çok daha fazla verim alarak daha az elektrik harcarsınız.

3) REGÜLASYON

Elektrik voltajında ki ani değişiklikleri önler.Ani düşme ve çıkmaları kompanse eder ve kullanıldığı yerde ki tüm cihazları korur.

YASAL MIDIR ?

2 Mayıs 2007 Tarihi 26510 sayılı Tedaş Enerji Kanunu kompanzasyonu tüm Türkiye'ye yaymayı teşvik etmektedir.